Kategorie: Aktuality

VAŘÍME DÁL ...

VAŘÍME DÁL ...Zdravíme všechny příznivce restaurace Pyšelka. Tak už tady máme opět dobu omezení, ale my vaříme dál. Proto nás prosím podpořte a přijeďte si pro jídlo do krabičky. Otevřeno budeme mít od středy 14.10 od 10:30 do 19:00. V záložce polední menu najdete vždy aktuální nabídku jídel. PO DOBU PROVOZU VÝDEJNÍHO OKÉNKA BUDOU PRO VÁS OBALY NA JÍDLO ZCELA ZDARMA. Doporučujeme pravidelně sledovat náš web v záložce "AKTUALITY", kde Vás budeme informovat o novinkách. Děkujeme všem, tým Pyšelka. P.S. Podařilo se nám sehnat zatavovací stroj na misky na jídlo! Viz. záložka "AKTUALITY".

Omáčka od nás se Vám už do tašky nikdy nevyleje

Omáčka od nás se Vám už do tašky nikdy nevylejeV rekordně krátkém čase se nám podařilo zajistit profesionální stroj na zatavování jídel do misek. Takže, pokud ten stroj dokážeme rozchodit :-), již zítra si můžete odvést domů třeba rajskou s knedlíkem bez nepříjemného pocitu, že se Vám omáčka v autě vyleje. Další výhodou tohoto systému je znatelně delší doba, po kterou zůstane jídlo s přílohou teplé. Bude však jedna výjimka. Zjistili jsme, že náš řízek jako kráva je tak velký, že takové krabičky se snad ani nevyrábí. Zde zůstaneme u klasické polystyrénové krabičky kde může řízek trošku vykukovat. Doufáme, že tuto naši investici oceníte a přijdete nás svým nákupem podpořit. Předem děkujeme. Tým Pyšelka forever.

JÍDLA JIŽ DNES V NOVÝCH ZATAVENÝCH KRABIČKÁCH

JÍDLA JIŽ DNES V NOVÝCH ZATAVENÝCH KRABIČKÁCHTakto vypadá jídlo v nové zatavitelné krabičce. Zůstane dále teplé a nikde se vám nerozsype či nevylije.

Pomalu pečená krkovice na rozmarýnu se šťouchanými bramborami.

Hodnocení našich zákazníků

4,3 / 5 Google.com
4,5 / 5 Tripadvisor